Įmonių steigimas: ką svarbu žinoti?

 steigimas

Kiekvienas verslus žmogus ankščiau ar vėliau atrandą tą nišą, kurioje jam sekasi geriausiai. Taip mėgstama veikla ar hobis gali puikiai tapti ir sėkmingu verslu, reikalingu ir kitiems žmonėms. Pajutus, kad individuali veikla neša daug pelno, pradedama svarstyti apie įmonės steigimą. Įmonių steigimas mūsų šalyje labai dažna paslauga, kuria noriai pasinaudoja daugelis jaunųjų verslininkų. Juk kiekvienas norime ne tik uždirbti pelną, džiuginti klientus, bet ir visą įmonės biudžetą ir verslą apskritai vykdyti pagal visus įstatymus, kad ateityje nekiltų jokių rūpesčių.

Įmonių steigimas turi būti atliktas šios srities profesionalų. Pats savo jėgomis Jūs įmonės neįkursite, kadangi reikia labai gerai išmanyti kiekvieną įstatymų reikalavimą ir nuolat pasitaikančias naujoves. Todėl vis daugiau naujai iškeptų verslininkų kreipiasi į tokias įmones, kaip Frondita, UAB ir sėkmingai džiaugiasi savo nuosavais verslais. Tereikia žinoti keletą faktų, kurie labai pravers Jūsų naujai įkurtoje firmoje.

Nuo to, kokio pobūdžio įmonę pasirinksite (UAB, AB ar MB), priklausys ne tik pradinių lėšų investavimo dydis, bet ir net įmonės populiarumo skalė. Dažniausiai, kai įmanoma sulaukti didelio metinio pelno, pasirenkamas UAB steigimas. AB daugiau skirtas tiems privatiems, juridiniams asmenims, kurie turi akcijas. O štai UAB įsteigti žymiai paprasčiau. Tik reikia nepamiršti, kad tam reikės pradinio įnašo, kurio dydis kiekvienais metais gali skirtis. Būtent todėl geriausia yra konsultuotis su įmones steigiančiomis bendrovėmis, kadangi tik jos geriausiai žino visas najausias įstatymų normas.

Kartais verslininkai steigia tik Mažąsias bendrijas, kadangi joms nereikia jokio pradinio įnašo. Tačiau reikia nepamiršti, kad UAB įvaizdis visuomenėje yra stabilesnis, todėl Jūs, kaip verslininkas, turite kreipti dėmesį ir į tai. Juk norite, kad klientai Jumis pasitikėtų?  Be to MB gali turėti tik iki 10 asmenų savo bendrovėje. Kartais tas labai trukdo, ypač, jeigu ketinate įdarbinti daug daugiau darbuotojų.

Prieš priimdami bet kokius naujai steigiamos įmonės sprendimus, pirmiausia pasikonsultuokite su Frondita, UAB. Profesionalūs darbuotojai tikrai galės Jums patarti geriausiai, atsižvelgdami į sulaukiamas pajamas ir individualias kiekvieno kliento situacijas.

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.