Ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje: kada rinktis?

nuomaKadaise prabanga buvęs automobilis šiandien daugelyje Lietuvos žmonių kasdienybėje užima itin svarbią vietą. Kai kam automobilis taip ir liko tik susisiekimo priemonė, tačiau nemažai žmonių neįsivaizduoja ne tik savo kasdienės veiklos ar laisvalaikio, bet ir darbo dienos be automobilio. O ką jau kalbėti apie šeimos išvykas ir lankymąsi pas gimines. Todėl natūralu, kad automobilių nuoma Vilniuje ir kituose miestuose smarkiai plečiasi. Vis dažniau Lietuvoje išgirstama ir apie ilgalaikę nuomą, kuri dar visai neseniai nebuvo aktuali.

Kada verta rinktis ilgalaikę nuomą?

Lietuvoje automobilių nuomos rinkoje iki šiol karaliauja trumpalaikė automobilių nuoma. Tai paslauga, apie kurią pirmiausia pagalvojame, kai mūsų turimam automobiliui tenka ilgėliau užsibūti autoservise ar iškyla kitų, su transportu susijusių iššūkių. Tokiais atvejais klientai renkasi trumpalaikę automobilių nuomą, kuri Lietuvoje gali kainuoti vos nuo kelių eurų už parą.

Tačiau gyvenime pasitaiko atvejų, kai pakaitinio automobilio reikia ilgiau nei kelioms dienoms. Tuomet net ir keli ar keliolika eurų gali pasirodyti ne tokia jau ir maža kaina, kai mokėti reikės ne už kelias, o keliasdešimt parų. Tokiais atvejais, kai pakaitinis automobilis reikalingas mėnesiui ir ilgiau, siūloma rinktis ilgalaikę nuomą. Ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje šiek tiek panaši į lizingą, tačiau daug malonesnė, nes Jūs galite naudotis papildomomis paslaugomis bei reguliariai išsirinkti kitą automobilį. Tai padės sutaupyti pinigų nuomai, be to, profesionalus nuomotojas, toks kaip Transrenta.lt prie ilgalaikės nuomos pasiūlys ir papildomų paslaugų. Kad ir techninę automobilio priežiūrą, dėl kurios Jums jaudintis nereikės visą automobilio nuomos laikotarpį.

Ilgalaikė ar išperkamoji?

Nemažai žmonių ilgalaikę automobilių nuomą vis dar painioja su išperkamąja. Abi šios paslaugos yra panašios tuo, kad automobilis yra nuomojamas iš kompanijos ilgam laikui. Dažnai šis laikas yra ne mažiau nei keli mėnesiai, o kartais net ir keli metai. Anksčiau Lietuvoje išperkamoji nuoma buvo populiari verslo sektoriuje bei valstybinių institucijų viduje. Kaip, beje, ir ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje. Tačiau svarbu suprasti, kad pagrindinis šių dviejų tipų nuomos paslaugos skirtumas yra tas, kad išperkamoji nuoma sudaro galimybę nuomojant automobilį jį išsipirkti. Tuo tarpu ilgalaikė nuoma nesuteikia teisės į automobilio nuosavybę. Dažniausiai ilgalaikė nuoma yra brangesnė paslauga. Tačiau galima rinktis ilgalaikę nuomą su galimybę keisti automobilį kartą į 12 ar 24 metus.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.