Ieškant antklodės – malonios staigmenos

antklodėsAr kada pagalvojote, kodėl vienas kambarys jaukesnis už kitą? Visa tai nulemta įvairių pasirinkimų, visokiausių interjero detalių. Štai miegamajame nepaprastai svarbus antklodės vaidmuo.

Įvairovė nuteikia maloniai

Yra paklausa, yra ir pasiūla. Kažin ar renkantis antklodę galvojama apie ekonomiką, tačiau šie pasiūlos ir paklausos dėsniai išlieka svarbūs.

Viskas yra štai taip… Vienos lovos ilgesnės, kitos trumpesnės. Vienos siauresnės, kitos platesnės. Tad kuo natūraliausias dalykas, jog antklodės vienam žmogui reikia vienokios, o kitam kitokios. Į tai atsižvelgiant siuvamos skirtingo dydžio antklodės – taip pateisinami kiekvieno pirkėjo lūkesčiai. Pavyzdžiui, užsukus į internetinę parduotuvę galima rasti tokių variantų:

  • kūdikiams;
  • 135 x 200 cm;
  • 140 x 205 cm;
  • 170 x 200 cm;
  • 200 x 200 cm;
  • 200 x 220 cm;
  • 220 x 240 cm.

Aišku, kūdikiams skirtos antklodės bus mažiausios. Na, o toliau pasirinkimai tarsi iš gausybės rago. Kad ir kokia jūsų lova, turėtumėte rasti tinkamą patalynės dalį.

Galima teigti, jog dydžių gausa yra maloni staigmena. Vykstate į parduotuvę ir nė numanyti nenumanote, kad matmenys – ir tokie, ir kitokie, ir dar visokiausi… Net išrankiausi pirkėjai ras tai, kas atitiks poreikius.

Kitas svarbus kriterijus yra matuojamas eurai. Taip, atspėjote, kalbame apie kainą. Tai štai, dar viena staigmena: antklodžių kainos ne visada aukštos. Sakoma, ieškok kaip duonos ir rasi. Šiuo atveju net nereikia ieškoti kaip duonos – gera antklodė už patrauklią kainą yra nesunkiai aptinkamas variantas.

Palaukite, niekur nepabėkite. Pozityvios žinios čia nesibaigia. Gaminant antklodes kreipiamas dėmesys į labai daug aspektų. Pralaidumas orui; atsparumas dulkių erkutėms; tinkamumas į alergijas linkusiems žmonėms; žiemą šiltą, o vasarą vėsu… Tai nėra žodžiai iš fantastinio filmo. Tai nėra utopija ar beletristika. Anaiptol! Šiais laikais siūloma tokių antklodžių, kurios pasižymi ir visomis išvardytomis, ir dar ne viena teigiama savybe. Be abejonės, labiausiai atidumo reikalaujantis pirkinys yra kūdikiui skirta antklodė. Patarimas paprastas: pirkite tik iš ten, kur patikima.

 

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.