Geriausios dovanos iki 20 eurų

Jei pigios dovanos jums asocijuojasi su juokingais ir kartais nefunkcionaliais gaminiais, tai pastebėta, jog žmonės dabar kur kas labiau vertina dėmesį ir atidumą bei vis labiau vertina praktiškas, mažas, apgalvotas ir išjaustas dovanas. Jeigu ieškote įkvėpimo ir norite įsigyti dovaną nebrangiai, žemiau rasite smagių ir/ar funkcionalių gaminių, kurie puikiai tiks kaip dovana puikaus humoro jausmo nestokojantiems žmonėms, taip pat tiems, kurie teikia pirmenybę naudingesnėms dovanoms.

Ar pigios dovanos yra blogesnės dovanos?

Tikrai ne! Šiuo metu tai, kas brangiau, nebūtinai yra geresnės kokybės nei pigesni to paties produkto analogai. Dovana – tai dalykas, kuris parodo pagarbą jos gavėjui. Per visą tinkamos dovanos ieškojimo procesą svarbiausia yra įžvalgumas ir kūrybiškumas. Kodėl? Nes įžvalgumas leidžia pastebėti, kas dovanos gavėjui patinka, koks jo charakteris ar kokių daiktų jis jau turi. Kūrybiškumas yra neįkainojamas įgūdis, kurio dėka iš nieko galime sukurti kažką konkretaus ir reprezentatyvaus.

Pigių dovanų idėjos – dovanos iki 20 eurų

  1. Žvakės gali būti kvapiosios ir bekvapės, apvalios ir kvadratinės, spalvotos, bespalvės, stiklainyje ir dėžutėje. Šiuo metu žvakės atlieka daugiausia dekoratyvinę funkciją, nes daugelis jų atrodo labai gražiai ir estetiškai. Tai gera idėja pigiai dovanai, ypač mėgstantiems namų aksesuarus, taip pat tiems, kurie vasaros vakarus leidžia lauke, sode ar balkone – žvakės leis laiką praleisti dar maloniau!
  2. Suasmenintas raktų pakabukas. Raktų pakabuką su graviravimu ar su mėgstamais personažais, nesunkiai galime užsisakyti internetinėse parduotuvėse, pavyzdžiui, bakli.lt. Tai maža, nebrangi dovana, kuri tiks kaip buto ar automobilio raktų pakabukas. Galite rinktis iš įvairių raktų pakabukų – nuo ​​metalinių, odinių, iki audinio ir medžio.
  3. Puodelis , taip, daugelis žmonių mano, kad dovanoti puodelį gimtadienio ar kitokiomis progomis yra nuvalkiota idėja, kuri tampa praeitimi. Tačiau negalime su tuo sutikti. Kodėl? Nes puodelis, kurio dizainas buvo apgalvotas ir suplanuotas, gali pasirodyti tikrai puiki idėja pigiai dovanai! Užtenka pagalvoti, koks, pavyzdžiui, pokštas priverčia juoktis gimtadienio kaltininką/ę ir užsisakyti puoduką su tekstu. 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.