Elektrinių radiatorių pliusai ir minusai

radiatoriai

Elektrinis sieninis radiatorius yra patogus prietaisas, jei norite sušildyti pasirinktus kambarius savo namuose. Prietaisas montuojamas ant vidaus sienų. Iš esmės jį sudaro elektrinis elementas, atšvaitas ir ventiliatorius. Kai elementas įkaista, ventiliatorius šildomą orą cirkuliuoja per šildytuvą. Tada šiltas oras laidumu perduodamas į patalpą. Šildytuvas taip pat veikia konvekcijos principu. Šildomas oras iš prietaiso pakyla aukštyn, todėl šaltas oras patenka į šildytuvą. Tai sukuria oro cirkuliaciją kambaryje.

Pliusai: Lengvas montavimas
Šildytuvas yra vienas iš lengviausių tipų. Tai nereikalauja daug patirties ar techninių procesų. Norint, kad šildytuvas veiktų, nereikia kanalų ar vamzdžių tinklų. Plonas dizainas ir lengvas valdymas.

Pliusai: Įperkama
Elektriniai sieniniai šildytuvai yra nebrangus šildymo prietaisas. Jie turi mažas pradines finansines investicijas. Galite įsigyti gerą modelį už mažiau nei 100 EUR. Kartu su lengvu montavimu šildytuvai yra populiarus pasirinkimas tarp namų savininkų.

Pliusai: patogu
Šildytuvas nereikalauja daug vietos. Dėl minimalių erdvės poreikių šildytuvą lengva montuoti beveik bet kur. Šildytuvas taip pat gali stabilizuoti kambario temperatūrą be nuolatinio reguliavimo. Įjungę šildytuvą, jums nereikia nerimauti jo reguliuoti. Tai padidina šildytuvo patogumą.

Pliusai: lankstumas
Jūs galite geriau valdyti kambarius, kuriuos norite šildyti. Tai naudinga, jei dažnai šildote tik vieną kambarį ar pasirinktus kambarius. Tai pašalina poreikį šildyti visą namą naudojant centrinį šilumos šaltinį. Tai padeda taupyti energiją, nes jums nereikia šildyti neužimtų namo dalių.

Pliusai: Triukšmas
Šildytuvas šildo kambarį tyliai ir efektyviai. Tai nekelia tokio triukšmo, kuris yra susijęs su radiatoriais ar kai kuriais kitais šildytuvais. Tai daro jį patogiu prietaisu namų šildymui.

Pro: sumažinta alergija
Dulkių ir žiedadulkių paplitimas ore žymiai sumažėja. Tai prisideda prie švaresnės oro kokybės, kuri padeda sumažinti alergijas.

Minusai: Didelės einamosios išlaidos
Sieniniai šildytuvai, naudojantys elektrą, gali būti gana brangūs. Taip yra dėl palyginti didelių elektros energijos kainų. Pigesni degalai, tokie kaip propanas, gamtinės dujos ar nafta, paprastai yra ekonomiškesni gyvenamųjų namų šildytuvų darbams.

Minusai:: Mažas energijos vartojimo efektyvumas
Veikiant šildytuvui eikvojama daug elektros energijos. Didelė energijos dalis prarandama gaminant ir perduodant šilumą. Tokiu būdu elektrinio šildytuvo efektyvumas yra maždaug 50 procentų mažesni.

Minusai: ribota galios galia
Šildytuvai yra daugiau kaip papildomas šildymo prietaisas. Taip yra todėl, kad jie neturi galimybių šildyti viso namo. Juos galima naudoti tik nedidelėmis apkrovomis tam tikrose vietose.

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.