Depiliacinis kremas: kada tai – geriausias pasirinkimas?

depiliacinis kremas

Jau daugybę metų kasdiene moterų procedūra yra depiliacija. Buvo laikas, kai moterims tai nerūpėjo taip daug, kaip dabar, tačiau šiuolaikinis kūno kultas visuomenei diktuoja savo sąlygas – moters oda turi būti glotni ir švelni. Todėl depiliacinis kremas sutinkamas kone kiekvienos moters kosmetinėje vonios spintelėje. Tačiau kaip jį išsirinkti, ar pakanka turėti vieną ir kaip tinkamai atlikti depiliaciją namuose?

Kokį kremą rinktis?

rinkoje galima rasti įvairių depiliacijai skirtų priemonių. tarp moterų populiarus ne tik depiliacinis kremas, bet ir depiliacija vašku ar cukrumi. Tačiau tos, kurios ieško tinkamo kremo grožio procedūroms, pirmiausia, reikėtų pasidomėti kremų sudėtimi. Nebūtinai Jums turi tikti populiarus depiliacinis kremas Veet jeigu jis tiko draugei ar kaimynei. Gali būti, kad Jūsų oda jautresnė arba yra probleminė, todėl jai reikės ieškoti specialaus depiliacinio kremo. Rinkitės priemones, kurios sukurtos laikantis aukščiausių standartų ir savo sudėtyje neturi jokių kenksmingų medžiagų. Kokios priemonės duoda geriausių rezultatų, galite sužinoti, paieškoję informacijos apie tai, kaip veikia depiliacinis kremas atsiliepimai gali atsakyti į daugelį Jums rūpimų klausimų.

Kaip naudoti kremą?

Jeigu Jūsų kasdienybėje naujiena yra depiliacinis kremas naudojimas turi būti atsargus ir pagal visas reikalingas instrukcijas. Pavyzdžiui, jei Jūsų rankose depiliacinis kremas bikinio zonai, nepulkite jo išbandyti visu pajėgumu. Pirmiausia nudepiliuokite nedidelę dalį kitos kūno vietos, kuri bus ne tokia jautri. Taip galėsite įvertinti, ar depiliacinis kremas Jums tinka, ar nepasireiškia odos alerginė reakcija. Jei nepajutote jokių nemalonių pojūčių, galite išbandyti kremą pagal paskirtį reikalingoje kūno zonoje. Beje, depiliacija nebūtinai yra tik moteriškas reikalas, grožio prekių parduotuvėse siūlomas ir depiliacinis kremas vyrams, kurie taip pat nori pasirūpinti savo kūno oda.

Ar pakanka turėti vieną?

kartais manoma, kad depiliacinis kremas yra universali priemonė, tinkanti visam kūnui, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Jeigu norite, kad depiliacija būtų atlikta nepriekaištingai, nepamirškite, kad depiliacinis kremas intymioms vietoms gali būti netinkamas naudoti kitoms kūno vietoms. Pirmiausia todėl, kad jis sukurtas būtent šiai Jūsų kūno zonai. Todėl jeigu depiliuojate ir kitas kūno vietas, rinkitės joms sukurtas priemones. Pavyzdžiui, depiliacinis kremas veidui turėtų būti visai kitoks nei depiliacinis kremas intymiai vietai. Veidui skirtose priemonėse dažniausiai sutinkamos kitos veikliosios medžiagos, kremas yra pripildytas aliejais ir odą raminančiomis priemaišomis.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.