Dantų papuošalai – originalus spindesys

dantų papuošalaiEch, kaip traukia žavios šypsenos. Net ir niūrią dieną nusišypsojęs gatvės praeivis gali paskleisti optimizmą ir priversti nusišypsoti jus pačius. Kokių egzistuoja būdų šypseną išlaikyti tobulą? Tai tinkama higiena, mityba, žalingų įpročių atsisakymas, profilaktiniai vizitai pas odontologą, dantų balinimas. Prie grožio prisideda ir dantų papuošalai. Susidomėjote? Tuomet skaitykite toliau.

Kristaliukas ar kitas papuošimas suteikia originalumo. Šypsena tiesiogine žodžio prasme pradeda spindėti. Tačiau dantų papuošalų reikšmė gali tiesiogiai sietis ir su sveikata bei kompleksų nugalėjimu. Vis galvojote, kaip paslėpti tą, kad ir nedidelį, bet jus vis nervinantį danties defektą? Ant danties nepageidaujama dėmė? Trūkumus įmanoma uždengti dantų papuošalu. Tai originalus ir dailus būdas, kurio dėka šypsena tampa tokia, apie kokią seniai svajojote. Pats puošimo procesas neužima pernelyg daug laiko, tačiau jūs džiaugiatės nepriekaištingais dantimis. Šypsena tuomet verčia jaustis nuostabiai.

Kokius papuošalus rinktis? Jų įvairovė stulbinanti. Norite deimanto? Galvojate apie kristaliuką? Jums prie širdies auksas? Jei taip, tai koks labiau patiktų – baltas ar geltonas? Kaip nuspręsti? Misija tikrai įmanoma. Kokių siūloma pasirinkimų, peržiūrima kataloge. Niekas neliepia per kelias minutes išsirinkti. Tai investicija į grožį. Ir ji turi būti gerai pasverta.

Kad ir kokiu daiktu dantis puošiamas, prie pagrindinių kriterijų priskirtinas dydis. Vienu atveju norisi nedidelio pokyčio, o kitu atveju ieškoma ko nors masyvesnio. Pasirinkimai taip pat apima įvairias spalvas, kas reiškia kiekvieno žmogaus skonio atitikimą. Širdelės, žvaigždės, rutuliukai ar kiti objektai, džiuginantys jums patinkančia spalva, padeda susikurti įvaizdį ir, kaip minėta, gali paslėpti defektus. Pastarasis variantas – tai dviejų zuikių nušovimas vienu šūviu. Net jei ir nemedžiojate, šio posakio esmė vis vien aiški.

Kad ir kokie dantų papuošalai jums patiktų, į pirmą planą iškeltina jų kokybė. Geriau patikimumas nei perdėtas blizgesys. Atkreipkite dėmesį, ar siūlomi papuošalai yra sertifikuoti. Ką daryti, kad galėtumėte džiaugtis kokybe? Ogi ieškoti patikimų specialistų. „Šaraškino kontoros“ tik patvirtins, jog „skūpus moka du kartus“. Jei nenorite tapti tuo skūpiuoju, raginame kreiptis ten, kur siūlomas specialistų dėmesys, o jų profesionalumas bei įdirbis pasitarnauja puošiant jūsų šypseną.

Dantų papuošalai skirstomi į ilgalaikius ir neilgalaikius. Galime pradėti nuo pastarųjų. Jau pat žodis „neilgalaikis“ neskatina nusiteikti taip rimtai, kaip tai būtų daroma ilgalaikio puošimo atveju. Kada galima padailinti šypseną? Iškilminga proga – puiki vieta ir laikas tam. Neišleisite pernelyg daug pinigų ir neišeikvosite baisybės laiko. Užtai kaip atrodysite! Jūsų šypsena skleis pozityvumą ir patiks jums patiems bei apstulbins jūsų svečius. Neilgalaikiai papuošimai nesudarys nepatogumų ir nepažeis dantų.

Ilgalaikiai dantų papuošalai reikalauja kiek kitokio nusiteikimo. Toks sprendimas reikalauja daugiau apgalvojimo, tačiau atidžiai išsirinkus norimą papuošalą mėgaujamasi kerinčia šypsena. Svarbiausia, kad puošmena patiktų jums. Racionalus protas reikalingas, tačiau galima nuspėti, kad sprendimą priimsite vadovaudamiesi širdimi. Mūsų šalyje dažnai pasirenkami skaidrūs papuošalai, o kaip nuspręsite jūs, priklausys nuo specialisto rekomendacijų bei jūsų skonio.

Kiek aukščiau buvo minėta apie tai, kad dantų papuošalais galima paslėpti defektus. Siekiant visapusiško aiškumo reikia pasakyti, jog ėduonis ir papuošimas – nesuderinama. Jeigu dantį yra pažeidęs ėduonis, tuomet jį reikia ne maskuoti, o gydyti.

Sakote, nekenčiate nuo ėduonies? Tuomet jums tikriausiai įdomu, kaip dantų papuošalai suderinami su kasdiene veikla? Juk dantys reikalingi valgymui, bendravimui. Ar nebus problemų kramsnojant bei šnekant? Pasidabinusieji teigia, jog iš pradžių jaučiama, kad papuošalas ant danties yra. Greitai priprantama ir nesiskundžiama nei valgant, nei kalbant.

O ar pati procedūra neskausminga? Specialistai įvardija, kad ji ne tik neskausminga, bet ir neišeikvojanti pernelyg daug laiko. Jei dantis nepasižymi tam tikromis problemomis, viskas atliekama per kokias dvi dešimtis minučių. Žinoma, pat papuošalo pasirinkimas užtruks, bet tai juk malonumas, ar ne?

Jei jau pasipuošėte, reikėtų nepamiršti teisingos higienos. Ir nesugalvokite kišti prie papuošalo rankų. Na, o jeigu tam tikrą laiką buvote su papuošalu ir dabar jo nebenorite arba norite kitokio, veiksmų seka paaiškės kreipiantis į šios srities specialistą.

Tai, kad dantų papuošalai padeda paslėpti kai kuriuos dantų defektus, nuteikia itin optimistiškai. Teigiamai nuteikia ir originalumas. Svarbiausia kokybė. Tuomet nykštys keliamas dėl visapusiško pasitenkinimo.

 

 

 

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.