Autobusų nuomos paslaugos kiekvienam gali kainuoti skirtingai

www.nlbus.ltKeleivių pervežimo paslaugos Lietuvoje pinga, o tam įtakos turi mažėjančios viešojo transporto kainos. Šiuo metu daugelis transporto nuomos įmonių siūlo be galo palankias autobusų nuomos sąlygas. Keleiviai gali organizuotis į grupes ir užsakyti autobusą kelionėms po Lietuvą ar net į užsienį. Žinoma, kiekvienu atveju transporto nuomotojai taiko skirtingas kainas, nes vis dėlto – daug ką lemia kelionės maršrutas bei keleivių skaičius. Kaip bebūtų, ketinantiems nuomotis autobusą, pirmiausia reikėtų įvertinti visas vežėjų keliamas sąlygas. Tikrai nebus taip, kad sumokėjus pinigus galėsite keliauti kur tik panorėję. Autobusų nuomos paslaugas teikiančios įmonės akcentuoja, kad transportas visada nuomojamas su vairuotoju.

Kreipiantis į autobusu nuomojančias įmones, pirmiausia reikia įsidėmėti, kad jos neduoda transporto patiems klientams. Tai reiškia, kad jos autobusus nuomoja kartu su vairuotojais. Patys klientai vairuoti autobuso negalės. Didžioji dalis įmonių taip pat akcentuoja, kad vairuotojų skaičius daro didžiulę įtaką galutinei nuomos kainai. Pavyzdžiui, jeigu bus vykstama kažkur Lietuvos ribose, tuomet aišku, kad bus tik vienas vairuotojas. Tačiau, jeigu autobusas išsinuomojamas kelioms paroms kelionei po Europą, tikėtina, kad bus du vairuotojai, nes jie turės vairuoti pakaitomis. Žinoma, jeigu keliaujant į užsienį bus tik vienas vairuotojas, tuomet ir sustojimų turės būti pakankamai. Vairuotojai už vairo gali sėdėti tik gerai pailsėję.

Tie, kurie ruošiasi nuomotis autobusą kelionei į užsienį, turi žinoti, kad apgyvendinimo išlaidos turės būti apmokamos ir už vairuotoją. Tai reiškia, kad turėsite surasti nakvynę vairuotojui. Žinoma, nebus būtina viešbutyje užsakyti papildomą numerį – galėsite vairuotojui surasti kitą vietą – pigesnę. Tiesiog vairuotojai turi tinkamai pailsėti kelionės metu, nes kaip ir Lietuvoje – visur draudžiama važinėti pervargus.

Užsakant autobusų nuomos paslaugas, dažniausiai siūloma iš anksto kruopščiai suplanuoti lankytinas vietas. Geriausia būtų jas sudėlioti pagal tokį grafiką, jog visos vietos būtų aplankomos pakeliui. Taip sumažėtų kelionės atstumas. Transporto nuomotojai galės jums padėti sudėlioti visus grafikus, tad tiesiog reikės jiems iš anksto nurodyti kur ir kada keliausite.

Informaciją pateikė transporto nuomos įmonė: www.nlbus.lt

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.