Atrask miestą iš naujo – ekskursijos Vilniuje

Norint pamatyti, aplankyti ką nors naujo, įspūdingo ar įdomaus nebūtina keliauti į kitą Lietuvos galą ar užsienį. Pagalvokite, kiek kartų lankėtės mūsų sostinėje? Ar aplankėte visus garsius Vilniaus objektus? Įdomi ir įtraukianti ekskursija Vilniaus gatvėmis iš naujo leis pažinti šį nuostabų miestą.  Pasidalinsime su jumis keliomis ekskursijų Vilniuje idėjomis, kurios bus įdomios ir vaikams, ir suaugusiems.

Vilniaus senamiestis

Vilniaus širdis – senamiestis – tai įstabi vieta, pakerinti savo didingumu ir kupina įdomiausių istorijų. Vaikštinėjant akmenimis grįstomis gatvelėmis, rodos, nusikeli keliais amžiais į praeitį, betrūksta tik puošnios suknelės ar frako. Ekskursijos metu sužinosite kokios asmenybės kokiuose gatvėse gyveno, koks gyvenimas virė skirtingais istoriniais laikotarpiais ir kokią įtaką vieni ar kiti įvykiai turėjo šiandieninei senamiesčio architektūrinei įvairovei.

Bernardinų sodas ir bernardinų vienuoliai

Planuojate ekskursiją Vilniuje mokiniams ar netradicinę pramogą gimtadienio proga? Bernardinų sodas gali tapti įdomia atradimų vieta. Palankiausia ekskursiją organizuoti pavasarį bei vasaros pradžioje – augalų žydėjimo laikotarpiu. Šios edukacijos metu vaikai supažindinami su vaistinių ir dekoratyvinių augalų įvairove, vienuolių botanikos tradicijomis ir parko istorija. Taip pat jaunieji tyrinėtojai įtraukiami į aktyvias užduotis – surasti, surinkti, surišti ar suklijuoti. Tokiu būdu vaikai ne tik sužino naujų dalykų, bet kartu lavina kūrybingumą.

Bernardinų sode taip pat rengiamos ekskursijos judėjimo negalią turintiems žmonėms, keliaujantiems neįgaliojo vežimėliuose, kadangi visas maršrutas lengvai įveikiamas ir patogus. Tai puiki vieta geriau pažinti miesto istoriją ir praplėsti akiratį įdomiais, netikėtais faktais.

Bernardinų bažnyčios ansamblis – neatskiriama Vilniaus miesto ir Bernardinų sodo dalis. Ekskursijos metu sužinosite kokių naujovių ir kultūrinių pokyčių atnešė pranciškonų vienuoliai ir kokią įtaką jų įsikūrimas turėjo Vilniui.

Interaktyvios ekskursijos vaikams ir jaunimui

Siūlome įdomias ir įtraukiančias ekskursijas skirtingų klasių mokiniams ir jaunuolių grupėms. Orientacinis žaidimas, supažindinantis su Vilniaus gynybine siena, ekskursija apie XVI-XVIII didikų gyvenimą, tradicijas ir atneštas naujoves, įdomiai apie valstybės valdymą ir piliečių įsitraukimą. Taip pat siūlome jaunimui susipažinti su galimybėmis dalyvauti įvairiose jaunimo organizacijose bei savanoriškose veiklose – kiek daugiau nei per vieną valandą jaunuoliai sužinos daugybę būdų prasmingai įsitraukti į aktyvią veiklą ir įgyti visapusiškos patirties.

Maloniai kviečiame planuoti kultūringą ir turiningą laisvalaikį!

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.