Aksesuarai automobiliams: nuo tik stilingų iki praktiškų

Beurer MG300 kainaDažnai internete matome šmaikščius palyginimus apie tai, kaip pas moteris sukuisti automobilių salonai ir pedantiškai tvarkingi namai, o pas vyrus — ideali tvarka salone ir velnias galėtų koją nusilaužti namuose. Žinoma tai nėra taisyklė, tačiau, ko gero, toks juokelis ne iš piršto laužtas ir visgi jame yra tiesos. Taigi, tvarką automobilio salone prižiūrime visi skirtingai, na o štai automobilio aksesuarus mėgsta visi. Juk rūpinamės koks kvapas tvyros salone, kokio dizaino bus vairas ar pavarų perjungimo rankenėlė. Kai kurie taip mėgsta automobilio aksesuarus, kad jiems, ko gero, net reiktų pagalvoti ar aksesuarais perkrautas automobilio salonas ir / ar išorė tikrai yra gražu. Galbūt reiktų pasirinkti keletą aksesuarų ir nesistengti sukrauti automobilyje ir ant automobilio viską, kas pasirodė gražu: lipdukais apklijuota išorė, fancy pancy automobilio numeriai ir numerių laikiklis, viduje kvapą gniaužiantis aromatas, kailinės sėdynės, gyvatės odos vairas ir deimantinė pavarų perjungimo rankenėlė.

Pasirinkite kelis Jums gražiausius ir praktiškiausius automobilio aksesuarus, to pakaks, kad individualizuotumėte savo transporto priemonės saloną ir sukurtumėte automobilį, kuris kalbės apie jus.

Atrinkome kelis populiarius aksesuarus, kuriuos norėtų turėti ko gero kiekvienas vairuotojas:

  1. Masažinė sėdynė automobiliui — tai aksesuaras ne dėl grožio, o dėl praktinių savybių. Tokia sėdynė būtų puiki dovana tiems, kurie automobilyje praleidžia tikrai daug laiko. O pavyzdžiui, Beurer MG300 kaina nesiekia 300 eurų, tai yra puikus kokybės ir kainos santykis, Žinoma galima rasti masažinių sėdynių ir už 30 eurų, tačiau pigesnės kėdės turi mažiau funkcijų.
  2. Numerių rėmeliai su dekoruota apatine dalimi — pats rėmelis yra praktiškas dalykas, na, o įmantrybių mėgėjams tai puikus variantas išreikšti save. Būna numerių rėmelių su užrašu „Lietuva“ arba su kaukolėmis. Kiekvienas gali pasirinkti pagal savo saviraiškos poreikį.
  3. Įvairūs pakabukai ant veidrodėlių — jei jie nepkvepia tuomet jie visiškai neturi praktinės paskirties ir yra perkami tik dėl grožio: kauliukai, bokso pirštinės, batukai ir kt. Pasirinkimas tikrai platus ir kiekvienas auto fanas tikrai atras sau patinkantį pakabinamą veidrodėlio aksesuarą.

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.