4 gero epiliatoriaus pasirinkimo klaidos

epiliatorius internetuEpiliatorius, kitaip nei kitos plaukelių šalinimo priemones, plaukelius pašalina greitai, efektyviai ir ilgam laikui. Ko daugiau galima norėti, tiesa? Tad kodėl dar niekur negirdime visuotinio pamišimo atgarsių dėl šio išradimo? Atsakymas paprastas – daugelis besirinkdamos epiliatorius darome tradicines keturias klaidas.

Epiliatoriai pašalina plaukelius su šaknimis. Pagal tipus epiliatorius internetu gali būti dviejų tipų: pincetiniai ir diskiniai. Papildomai į komplektaciją turėtų įeiti krovimo laidas, šepetėlis galvutei valyti, bent keli antgaliai.

Pincetų skaičius

Taigi, geras epiliatorius gali būti ir pincetinis, ir diskinis. Tereikia iš anksto atkreipti dėmesį į pincetų skaičių. Kiekvienas naujos kartos epiliatorius internetu turi mulpincetinę sistemą. Tai reiškia, kad kiekvienas epiliatorius internetu turi 20 ar daugiau diskų su keturiomis arba daugiau eilių dvigubų šepetėlių.

Priedai skausmui mažinti

Kad ir kaip bebūtų geriausias epiliatorius tas, su kuriuo procedūra neprimena katorgos. Todėl įsigytas epiliatorius internetu su skausmui mažinti skirtomis sistemomis yra puikus sprendimas. Tokios sistemos gali būti šalto oro srovė, šaltis, vandens kondicionieriai. Šioje srityje labiau pažengęs epiliatorius braun silk epil 9. Taip pat lazeriniai epiliatoriai.

Greičio rėžimai

Modernūs epiliatoriai pardavinėjami su keliais antgaliais, skirtingoms kūno vietoms. Tarkim, veido epiliatorius, bikini ar pažastų sričiai skirtas antgalis. Kuomet klausia koki epiliatoriu rinktis, visuomet akcentuokite ir pačios stebėkite šių antgalių skaičių ir paskirtį. Taip pat stebėkite, kad būtų galimybė pasirinkti vieną iš dviejų arba trijų greičio lygių. Pirmasis rėžimas skirtas trumpų ir plonų plaukelių pašalinimui, antrasis – tvirtesnių. Nuo to dažnai priklauso epiliatorius atsiliepimai.

Pakraunamas ar ne

Kitas klausimas yra apie laidinius arba pakraunamus epiliatorius. Pakraunamas patogus, nes tereikia kelias valandas prieš procedūrą arba po palikti pasikrauti baterijai, o vėliau Jums nereikia ieškoti elektros lizdo, nei specialių prietaisų. Procedūrą galite atlikti visur kur tik patogu. Taip pat pastarieji modeliai atsparūs vandeniui.

Kita vertus, epiliatoriai pigiau nepakraunami. Naujos kartos aparačiukai turi ploną ir patogių (reguliuojamo ilgio) laidą. Tad didelių nepatogumų nesukelia. Žinoma, čia pagal kiekvieno poreikius.

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.