3 patarimai vaikų kambario įsirengimui

Vaikų kambario įsirengimas gali tapti galvos skausmu tėvams. Nepasimesti padės kelios paprastos taisyklės. Ne paslaptis, jog vaikai savo miegamajame praleidžia didžiąją laiko dalį. Todėl įrenginėjant vaikų kambarį, labai svarbu, kad vaikų miegamojo baldai, tokie kaip vaikiškos lovos ir kiti akcentai būtų funkcionalūs bei stilingi. Mūsų platus vaikiškų lovų asortimentas puikiai papildys tiek minimalistinius, tiek ypatingo žaismingumo vaikų miegamuosius.

Pateikiame daugiau patarimų, kaip sukurti jaukią bei praktišką erdvę jūsų vaikams.

Vaikiškos lovos – pagrindinis vaikų kambario akcentas

Iš visų vaiko kambario baldų, vaikiškos lovos yra turbūt svarbiausias baldas, kur vaikai ne tik miegos, bet ir žais ar kitaip leis laiką. Tačiau kaip išsirinkti lovą, kuri patenkintų visus jūsų bei jūsų mažųjų poreikius?

Dideliam kambariui keliems vaikams rinkitės atskiras vaikiškas lovas, taip sukurdami jaukų kampelį kiekvienam. Pas mus galite rinktis iš gausaus asortimento vienviečių vaikiškų lovų. Mažesniems vaikų kambariams rinkitės vaikiškas lovas, kurios taupo erdvę. Tokiu atveju galite rinktis iš mūsų dviaukščių vaikiškų lovų arba dviviečių ištraukiamų lovų.

Bet kokiu atveju, renkantis vaikiškas lovas, svarbu atkreipti dėmesį į bendrą vaikų miegamojo stilių. Kuriant neutralų vaikų kambarį, ar norint akcentuoti šviesą kambaryje, puikiai tiks baltos spalvos, minimalistinės vaikiškos lovos. Norint išskirtinumo bei žaismingumo, galima rinktis stilizuotas lovas. Mūsų asortimente rasite lovas namelius bei lovas mašinas. Šie išskirtiniai vaikiškų lovų modeliai ne tik taps pagrindiniais vaikų kambario akcentais, bet ir skatins vaikų vaizduotę bei kūrybiškumą. Mūsų gaminamos lovos taip pat turi labai platų spalvų bei modelių pasirinkimą, tad kiekvienas ras variantą, išpildantį unikalią vaikų miegamojo viziją.

Sukurkite vaikams jaukų žaidimų kampelį

Turbūt ne kiekvienas turi atskirą kambarį, skirtą vien vaikų žaidimams. Tačiau, jei turite papildomos erdvės namuose – gera idėja sukurti atskirą kampelį, kur jūsų vaikai galės išdykauti bei šėlioti nejaukiant savo lovų. Gera mintis skirti vaikams truputį vietos svetainėje, jei įmanoma, kur jie galės išsidėlioti žaidimus, bei taip susikurti savo atskirą jaukią erdvę. Tačiau, jei vietos namuose ne per daugiausia – vaikų miegamasis taip pat tiks sukurti atskiram jūsų vaikų žaidimų rojui. Tad renkantis vaikiškas lovas jūsų vaikų kambariui, labai svarbu žinoti, ar žaidimų erdvė bus įkurta mažųjų miegamajame, ar atskirame kambaryje. Jei vaikai didesnę laiko dalį praleis savo miegamajame – galima rinktis didesnes vaikiškas lovas, kur mažieji galės išsidėlioti savo žaislų kolekciją, knygas ar kitus žaidimus. Mūsų gaminamos vaikiškos lovos yra erdvios bei patogios ne tik miegui, bet ir kitoms vaikų veikloms.

Kita vertus, jei norima išvengti vaikų šėlionių lovose, tokią erdvę kurkite vaikų kambario centre ar kampe. Galima žaislus išdėlioti tiesiog ant kilimo, ar sudėti juos specialiose lentynose. Šiuo atveju rinkitės dviaukštes vaikiškas lovas, kurios puikiai išpildys savo funkciją, bet neužims daug erdvės vaikų miegamajame, kuri bus išnaudojama žaidimams.

Paruoškite vietos daiktų saugojimui

Žinoma, kiekvienas iš tėvų nori, kad žaidimų vieta būtų tvarkinga, o vaikų miegamasis – neapkrautas ir jaukus. Tam būtina laikytis tam tikros kambario tvarkymo rutinos arba išmokyti vaikus kruopščiai susitvarkyti žaislus patiems. Tačiau, kad tvarkymasis nekeltų bereikalingo streso, naudinga pasirūpinti žaislų bei kitų daiktų laikymo vietomis. Tai gali būti specialios dėžės, lentynos ar spintos. Kitas puikus variantas daiktų laikymui – tai vaikiškos lovos su papildoma vieta daiktams saugoti. Jei norima patogiai susidėti ne tik žaislus, bet ir rūbus – mūsų vaikiškų lovų asortimente galite rasti dviaukštę vaikišką lovą su spinta bei rašomuoju stalu. Ši bei kitos mūsų lovos taip pat turi lentynėles, kuriose puikiai sutalpinsite ir mažųjų žaislus.

Dar viena mūsų gaminamų vaikiškų lovų kategorija – pakeliamos vaikiškos lovos, kurios talpina erdvę patalynei susidėti. Šis vaikiškų lovų modelis gali būti puikus pasirinkimas norint išlaikyti tvarką vaikų kambaryje. Dar viena kategorija, leidžianti patogiai susidėti patalynę, ar kitus vaikų kambario daiktus – vaikiškos lovos su stalčiumi. Tai alternatyva pakeliamoms lovoms, jei šis modelis jums nėra priimtiniausias.

Tad, įsirenginėjant vaikų kambarį, ribų fantazijai nėra – svarbiausia prisiminti, kad tai bus pagrindinė jūsų vaikų erdvė, kurioje jie turi jaustis jaukiai bet patogiai.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.