Turėdami stiprų imunitetą jaučiamės puikiai. Jeigu jis pas Jus niekada toks nebuvo, galbūt šio jausmo ir nežinote, kaip galima nuolat jaustis darbingam, gerai išsimiegoti, turėti užtektinai energijos visai dienai, nesirgti arba pasigauti vos vieną kitą virusą per metus. Mūsų imuninė sistema yra labai stiprus gynybinis įrankis, kuris gali mus apsaugoti tiek nuo bakterijų, tiek ir nuo virusų. Ypač tai tampa aktualu kai prasideda peršalimo ligų bei gripo sezonas. Nors, atrodo, kad kasmet jo laikotarpis labai išilgėja, nes ir gana anksti prasideda ir gali tęstis iki vėlyvo pavasario.
Imuniteto stiprinimas yra nuolatinis bei nenutrūkstamas procesas. Jeigu įgimtos imuniteto dalies mes pakeisti jau nebegalime, bet užtat galime dėti visas pastangas, kad mūsų įgytas imunitetas būtų kuo stipresnis ir labiau atsparus ligoms. Tik tokiu būdu gebėsime išgyventi bei išlikti sveiki.
Daug kam geras pavyzdys buvo Coronos viruso pandemija, kai silpnesnius imunitetus turintys žmonės labai greitai pasigaudavo šį virusą ir susirgdavo garsiuoju virusu. Kažin ar buvo žmogus, kuriam pavyko nesusidurti su juo. Bet kuo stipresnį organizmą turėsime, tuo ligos ir virusai mums bus mažiau baisūs, o pasekmės lengviau išgydomos.
Galite įgyti tokią imuninę sistemą, kuri gebėtų gaminti antikūnius, atpažįstančius bei sunaikinančius kenksmingus ligų sukėlėjus. Tam, kad šį tikslą pasiektumėte, reikalinga įdėti tam tikrų pastangų. Juk niekas neatsitinka nieko nedarant. Taip ir imuniteto stiprinimas yra nuolatinis ilgalaikis darbas.
- Visų pirma – kuo daugiau ir dažniau judėkite bei sportuokite. Nuo šiol kur tik įmanoma automobilį keiskite į dviratį ar ėjimą pėstute. Darykite mankštą kiekvieną rytą bei tiesiog pasistenkite kuo ilgiau būti gryname ore. Tokiais paprastais, bet tikrai efektingais būdais vyksta imuniteto stiprinimas.
- Visavertė mityba bei vitaminai. Jeigu valgote tikrai subalansuotą maistą, kuris turi daug naudingų medžiagų bei vitaminų, papildomai jų gali nereikėti. Bet jeigu esate tas žmogus, kuris tikrai ne visada kreipia dėmesį, ką dedasi į burną, geriau nusipirkite kokybiškų vitaminų, kad Jūsų organizmas gautų su maistu nepatenkančių medžiagų bei vitaminų.
- Tinkamų vaistų vartojimas. Tai yra labai svarbus faktorius ir būtinai atkreipkite dėmesį, kokius vaistus vartojate, kai jie yra būtini ir neišvengiami. Visuomet stenkitės rasti kuo natūralesnės sudėties preparatus, kad jie ne kenktų, o padėtų sveikti bei stiprėtų Jūsų organizmas.
Laikydamiesi šių patarimų tikrai pajusite pagerėjusią savijautą bei mažesnį susidūrimą su virusinėmis ligomis.