Lauko durys ir jų dizainas: suteikite namams išskirtinumo

lauko durysKiekviena šeima svajoja apie originalius, individualią gyvenseną ir pomėgius atitinkančius namus, todėl interjero ir eksterjero darbai reikalauja gana daug laiko, žinių ir specialistų rekomendacijų. Dizaino profesionalai rekomenduoja ypatingą dėmesį skirti durims – iš tiesų lauko durys neretai traktuojamos kaip gyvenamosios erdvės „vizitinė kortelė“. Be to, naujausi technologiniai sprendimai leidžia įsigyti pageidaujamo stiliaus duris, derančias prie pasirinktos interjero ir eksterjero vizijos.

Lauko durų pasirinkimas

Individualių durų gamybai naudojamos įvairios medžiagos, tačiau praktika rodo, kad dažniausias pasirinkimas yra aliumininės, šarvuotos ir medžio masyvo durys. Kiekvienas sprendimas turi savų privalumų ir trūkumų, todėl pasitarkite su durų gamintojais ir pardavėjais, racionaliai įvertinkite savo lūkesčius ir finansines galimybes. Primename, kad lauko durys atlieka ne tik estetinę funkciją, bet turi užtikrinti ir aukštus saugumo rodiklius, patikimai izoliuoti garsą ir šilumą. Kad būtumėte tikri gaminio kokybe, bendradarbiaukite tik su profesionaliais ir savo darbą išmanančiais durų gamintojais ar pardavėjais, kurie maloniai atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti optimaliausią sprendimą.

Skirtingų konstrukcijų palyginimas

Aliumininės durys yra tvirtos ir ilgaamžės, jos puikiai tinka ten, kur durų naudojimas yra itin intensyvus, pvz., komercinėse erdvėse ar viešosios paskirties statiniuose. Aliuminio konstrukcijos gali būti gaminamos ir didelių matmenų, jos garantuoja aukštus saugumo rodiklius ir išsiskiria solidžia išvaizda. Džiugu tai, kad šios konstrukcijos nereikalauja ypatingos priežiūros. Didžiausias minėtojo pasirinkimo trūkumas – aukšta kaina. Be to, jei nėra specialaus terminio intarpo, šios durys prastai izoliuoja šilumą.

Šarvuotos durys pasižymi itin aukštu saugumo lygiu. Šios konstrukcijos yra ilgaamžės, tvirtos ir solidžios, užtikrina gerą garso izoliaciją, o jų kaina nėra didelė. Svarbiausias šio sprendimo trūkumas – gana ribotos dizaino galimybės ir žemi šilumos izoliacijos rodikliai.

Vienas jaukiausių ir praktiškiausių sprendimų – medinės durys. Šias konstrukcijas renkasi natūralumą mėgstantys pirkėjai. Tokios durys užtikrina ilgalaikę ir patikimą eksploataciją, gerą šilumos izoliaciją ir leidžia įgyvendinti novatoriškiausius dizaino sprendimus. Deja, šis sprendimas negali garantuoti aukščiausio saugumo, reikalauja gana didelių investicijų ir nuolatinės priežiūros.

Dizaino sprendimai

Durys Vilniuje ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose džiugina itin plačiomis pasirinkimo galimybėmis, todėl nesunkiai atrasite konkrečius lūkesčius atitinkantį sprendimą. Visų pirma pagalvokite apie durų fasadą, kuris lemia esminius dizaino skirtumus. Priklausomai nuo pasirinktų gamybinių medžiagų, galima galvoti apie individualius durų ornamentus ar intarpus, pvz., medžio ar stiklo dekoracijas. Siūlome daugiau dėmesio skirti durų spalvai, kuri turėtų derėti tiek prie interjero, tiek prie eksterjero sprendimų. Galvojantiems apie kiekvieną smulkmeną, primename, kad būtina pagalvoti ir apie durų rankenas, kurių modelių ir spalvų pasiūla atitiks net ir išrankiausio kliento lūkesčius.

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.