Vyrų ir moterų skirtumai, apie kuriuos bijoma kalbėti

santykiai

Viešoje erdvėje vis dažniau atsiranda temų, kuriomis bijoma kalbėti dėl visuomenės pasmerkimo. Ne paslaptis, kad daugelis tokių temų yra susijusios su santykiais bei seksu. Problema tame, kad kai kurios temos, kurios anksčiau niekam problemų nekėlė, dabar yra laikomos tabu, o jomis diskutuojantys žmonės neretai pasmerkiami dėl kiek kitokios nuomonės. Kalbant konkrečiau, vis labiau bijoma kalbėti apie vyrų ir moterų skirtumus, nes vis dėlto – yra labai daug šansų, jog būsite laikomi seksistais. Šio žodžio anksčiau kaip ir nebuvo, o dabar tai yra vienas pagrindinių argumentų bandant sumenkinti kitų žmonių nuomonę. Tad, šiuo atveju, nepaisant rizikos būti laikomi seksistais, galime paanalizuoti kokie yra pagrindiniai moterų ir vyrų skirtumai santykiuose.

Vyrai moka džiaugtis mažesniais dalykais, o moterys ne – mitas ar tiesa. Labai dažnai pasigirstama nuomonė, kad moterims labiau svarbūs didesni materialūs dalykai, o vyrai gali puikiai laiką leisti neišleidžiant didelių piniginių sumų ar nekeliaujant kažkur labai toli. Įvairiuose komikų pasirodymuose dažnai pabrėžiama, kad moterims laimę neša tik brangūs dalykai, o vyrams pakanka daug mažesnių. Pavyzdžiui, vyrai gali puikiai laiką praleisti namie žiūrint krepšinio varžybas, o jų antrosioms pusėms tai kelia pasipiktinimą. Iš dalies, tas teiginys atrodo kaip ir logiškas, nes moterys iš vyrų reikalauja kažkur išeiti – į restoraną, renginį ar šiaip nori kažkokios kelionės. Tad, kaip manote – ar vyrai tikrai labiau moka džiaugtis mažais dalykais?

Sekso žaislai (dildo) tinka ne visiems. Kai juos naudoja moterys – nieko tokio, o kai naudoja vyrai – tai jau iškrypimas. Tokia nuomonė pasigirsta itin dažnai.

Moterys daugiau pinigų reikalaus iš vyro, o ne darbdavio. Tai dar vienas teiginys į kurį reikėtų atkreipti dėmesį. Svarbu tai, kad šį teiginį dažniausiai naudoja pačios moterys, ypač tos, kurios propaguoja lygiateisiškumą lyčių atveju. Kai kurios moterys su tuo visiškai sutinka ir tai dažniausiai adresuoja senų pažiūrų moterims. Pavyzdžiui, neretai moterys džiaugiasi turinčios darbo vietą, tačiau derėtis dėl aukštesnio atlyginimo bijo – jos renkasi, kad daugiau pinigų joms duotų jų vyrai. Pasak antrosios bangos feminisčių, tai yra viena iš priežasčių, kodėl moterys uždirba mažiau nei vyrai.

Kokius skirtumus tarp moterų ir vyrų pastebite jūs?

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.