Virtuvinės spintelės – saugykla ir interjero detalė

Virtuvinės spintelėsMaistas – mūsų energijos šaltinis. Tai tarsi mūsų „kuras“, kuris leidžia judėti pirmyn. Išnaudojus per visą dieną sukauptą energiją jaučiame nuovargį ir norime poilsio, kuris leistų atsigauti. Ramybės būsena, miegas – tai poilsio formos, kurios pakrauna mus nauja energijos doze. Kadangi  maistas ir poilsis yra svarbios mūsų gyvenimo dalys, virtuvė ir miegamasis – tai vietos, kuriose (neskaitant darbo) praleidžiame daugiausia laiko.

Virtuvė, ko gero, svarbesnė vieta nei miegamojo kambarys. Joje vyksta intensyvus veiksmas: gaminame maistą, plauname indus, ruošiame atsargas. Kadangi vykti veiksmui reikalingi ir tam tikri įrankiai, todėl svarbu, kad jie būtų patogiai suorganizuoti (sudėti).

Virtuvinės spintelės – tai pagrindinė virtuvėje naudojamų rakandų saugojimo vieta. Joje telpa ne tik birūs, sausos laikymo vietos reikalaujantys maisto produktai, bet ir indai: lėkštės, puodeliai, stiklinės, kepimo formos, maisto gaminimo įrankiai bei virtuvėje būtini buitinė technika: mikseris, kavos malimo aparatas, grūstuvė ir pan.

Virtuvinės spintelės naudingos tuo, kad jos gali pasitarnauti ne tik kaip saugykla įvairiems daiktams ar maisto produktams, bet ir kaip interjero detalė. Apsilankę baldų parduotuvėje galite pamatyti įvairiausio dizaino, stiliaus, spalvų virtuvines spinteles. Jas galėsite rinktis pagal dydį, patrauklesnį išorinį vaizdą, lentynėlių skaičių, su durelėmis ar be, o durelės su stiklu ar be jo. Vis tai – Jūsų skonio reikalas.

Kiekviena moteris mėgsta, kai kiekvienas daiktas turi savo vietą, bei yra ranka pasiekiamas. Tai ypač aktualu, kai kalbame apie virtuvė, kur, nepameluosime, moteris/mama/žmona, praleidžia daugiau nei jų vyrai. Virtuvinės spintelės leidžia suorganizuoti kiekvieno virtuvėje būtino daikto bei birių ar sauso laikymo vietos reikalaujančio maisto produkto vietą gaminimo erdvėje. Tai leidžia susikurti savo virtuvę, kurioje gaminti ir leisti laiką būtų vienas malonumas.

 

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.