Rankinių ir elektrinių plaukų kirpimo mašinėlių priežiūra

               Dar niekada nebuvo taip svarbu stebėti savo higieną, įskaitant kasdienius priežiūros prietaisus. Atlikite šiuos veiksmus, kad galėtumėte greičiau ir paprasčiau pasirūpinti šiais įrankiais. Brangi prietaiso kaina, dar nereiškia, kad jam nereikalinga higieniška priežiūra.

                Kirpimo mašinėlės valymas. Siekiant išlaikyti optimalų našumą ir švarą, svarbu dezinfekuoti savo mašinėles ir sutepti jūsų rankinę ar elektrinę plaukų kirpimo mašinėlę. Prieš pradėdami, nusiplaukite rankas. Švarios, dezinfekuotos rankos, tai pirmas higienos reikalavimas, prieš imantis bet kokių darbų. Įsitikinkite, kad jūsų priežiūros įrankis yra išjungtas. Nuimkite galvutę nuo įrankio ir valymo šepetėliu nušluokite visus susikaupusius plaukus ir odą. Jei negalite nuimti galvos, galite nuvalyti ašmenų sritį. Nuplaukite galvą po čiaupu, kad nuplautumėte odos, plaukų ir (arba) riebalų perteklių. Pastaba: jei jūsų įrankis yra atsparus vandeniui, galite paleisti galvą po čiaupu. Išdžiovinkite įrenginio galvutę ir vėl uždėkite ją ant įrankio.

              Apipurkškite skustuvą naudodami specialias valymo priemones arba dezinfekciniu skysčiu. Taip dezinfekuosite skustuvo galvutę, naikindami visas bakterijas, ir sutepsite peiliukus, kad jie būtų paruošti kitam skutimuisi. Laikykite įrankį už šono ir užlašinkite lašą ar du kirpimo mašinėlės alyvos ant ašmenų srities ir paleiskite įrenginį kelias sekundes, kad alyva pasiskirstytų. Peilių keitimas. Kiekvieno tipo mašinėlės peiliukai keičiami skirtingai. Rotaciniai skustuvai: įsitikinkite, kad jūsų skustuvas išjungtas. Nuimkite skutimosi galvutės laikiklį nuo skutimosi įrenginio korpuso. Pasukite besisukančius žiedus skustuvo galvutės laikiklyje ir ištraukite juos po vieną. Kiekvieną mašinėlės galvutę sudaro pjaustytuvas ir apsauga. Atminkite, kad pjaustytuvas ir apsauga įpranta dirbti kartu ir sukuria savo takelį. Todėl įsitikinkite, kad juos laikote sugrupuoti kaip pora, kad nesusimaišytų.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.