Priežastys, dėl kurių sargiai plyšta

prezervatyvai plysta
Turbūt nenustebsime pasakydami, kad prezervatyvai tiek Lietuvoje ir visame Pasaulyje yra pati populiariausia priemonė apsisaugoti nuo nepageidaujamo neštumo ar lytiškai plintančių ligų. Visi mes esame matę, kad ant prezervatyvų įpakavimo būna parašyta, kad  prezervatyvai gali plyšti. Kaip galite įsivaizduoti, suplyšęs sargis tikrai nėra linksmas nutikimas. Tai rimtas sukrėtimas – tikrai nemalonus atsitikimas tiek vyrui tiek moteriai. Todėl tokiomis akimirkomis reikia išlikti šaltiems ir protingiems, skaityti informaciją ir greitai reaguoti.

Mylintis su prezervatyvais ir norint šimtu procentų jaustis saugiai turite žinoti ką reiktų daryti tuomet, jeigu suplyštų/nusimautų ir panašiai Jūsų sargis lytinio akto metu. Arba, ko nereikia daryti, ir kaip reikia naudoti prezervatyvus, kad sumažintumėte plyšimo atvejus iki minimumo arba juo išsvis panaikintumėte.

Jeigu dar nežinote, būtinai atminkite, kad prezervatyvai pigesni perkant. Tačiau, čia Jums gali kilti tikrai daug klaustukų – kodėl jie pigesni, kaip jie gali būti pigesni? Ar gali būtį, kad jie pigesni, todėl yra tikimybė, kad plyšti turi daugiau galimybių? Norime Jus užtikrinti, tikrai taip nebus.  Prezervatyvai internetu patikimose internetinėse parduotuvėse, tokiose kaip www.sargiai.lt yra tokie patys kokybiški ir originalūs produktai kaip ir iš parduotuvių, vaistinių ar degalinių pirkti sargiai.

Bet visada Jūs turite atminti, kad jeigu Jūs nusipirkote originalų, sertifikuotą produktą, internetu ar tiesiog kitoje vietoje, tas dar neapsaugo, kad sargis tikrai nesuplyš. Riekia suprasti ir užtikrinti tam tikrus svarbius dalykus apie prezervatyvų pasirinkimą, laikymą, naudojimą.

Dar viena svarbi tema kalbant apie prezervatyvų patikimumą ir nemalones staigmenas – yra lubrikantai. Pagrindinės klaidos ar bėdos, dėl kurių įplyšta sargiai ar suplyšta yra pirmiausia – lubrikanto nenaudojimas.

Dažnai būną sargiai per mažai lubrikuoti, kurie esant ilgam ir aistringam seksui dėl per didelės trinties gali plyšti. Siūlome Jums pabandyti įvairius lubrikantus, kurie pagerina lytinį gyvenimą ir apsaugo Jus dar labiau mylintis su sargiu. Vieni perkamiausi Durex Lubrikantai Lietuvoje, tačiau pasirinkimas yra labai platus, tiesiog skaitykite, ieškokite, bandykite. Būna ir lubrikanto mėginėlių bei mažų buteliukų pabandymui lubrikantai.

Reiktų tikrai pabadyti lubrikantus, kurie labai dažnai pagerina lytinį aktą ir padaro jį malonesniu, švelnesniu ir t.t.

 Kitos svarbios prezervatyvo plyšimo priežastys: sargio laikymas tam netinkamoje vietoje, pavyzdžiui kišenėje arba kokioje piniginėje.

Dar labai svarbi turbūt svarbiausia priežastis plyšimo yra netinkamo dydžio sargio naudojimas. Bet to dažnai, jaunimas naudoja, jau pasibaigusio galiojimo prezervatyvus, kas irgi yra labai negerai.

Jums čia išvardinome kelias tik pagrindines priežastis, bet ar žinote, kad šios žemiau išvardintos yra ne ką mažiau svarbios norint būti užtikrintiems dėl saugumo mylintis su sargiu:

Pakuotės atidarymas dantimis. Atplėšdami prezervatyvo pakuotę dantimis gal ir atrodysite erotiškai, tačiau saugumo tai tikrai nepridės. Taip pat pakuotės nepatartina atidarinėti žirklėmis ar kitais aštriais daiktais.

Galu gale yra net ir tokių taupuolių, kurie naudoja prezervatyvą pakartotinai? Pakartotinai užsimovus prezervatyvą arba naudojant kitaip pasakius antrą kartą ar net per ilgai jį naudojant, prezervatyvo patikimumo lygis sumažėja ir tikimybė jam suplyšti išauga. Dar svarbu žinoti, kad jeigu lytinis aktas trunka ilgiau nei 30 minučių taip pat reiktų pakeisti prezervatyvą.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.