Nauja mada: vestuvinės sąsagos nešančios žinutę

Po truputį prasidedant vestuvių sezonui, jaunieji ima ieškoti įvairių įdomių aksesuarų, kurie padarytų juos išskirtiniais. Neginčijamas faktas, kad rankų darbo papuošalai yra būtent tai, kas padarys kiekvieną unikaliu. Juk antro tokio papuošalo, daugiau niekur nerasite!

Nuotakos įvaizdis

Nuotakoms reikalingiausi papuošalai: auskarai, apyrankė, grandinėlė ir plaukų sagė. Ne visus juos būtina dėvėti tądien. Tačiau auskarai – neatsiejami nuo tobulos nuotakos įvaizdžio. Rankų darbo auskarai – prekė, į kurią rekomenduojama investuoti. O jei priimsite praktiškus sprendimus, tai auskarai pravers ir kitomis progomis, ne tik kuomet žengsite prie altoriaus.

Papuošalų gamintojas ar juvelyras išpildys nuotakos norus nuo A iki Ž, todėl viskas bus parinkta pagal jos pageidavimus: spalva, tekstūra, ilgis, dekoras ir t. t. Rinkitės atsakingai, atsižvelgdamos į bendrą visumą!

Sąsagos jaunikiui

Tuo tarpu jaunikiui, svarbiausi tos dienos papuošalai – laikrodis ar subtili apyrankė ir… sąsagos!

Viena svarbiausių marškinių dėvėjimo taisyklių – galai visada turi kyšoti bent per vieną centimetrą nuo švarko rankovių kraštų. Tokia yra visuotinė taisyklė ir jos būtina paisyti. Būtent todėl sąsagos tampa ypač matomos ir į jas būtina investuoti.

Galbūt šiuolaikiniam vyrui sąsagos gali atrodyti šiek tiek senamadiškos, bet drįstame paprieštarauti, nes jų įvairovė yra tikrai didžiulė ir sąsagos gali būti tas stiliaus akcentas su kuriuo galima smagiai pažaisti.

Šiuo metu Lietuvoje yra net keletas sąsagų gamintojų, kurie jas paruošia pagal individualų užsakymą ir neretai jose slepiasi įdomios, mylinčios žinutės. Pavyzdžiui, jaunųjų vardų inicialai, pavardės, data, svarbi simbolika bei, žinoma, frazės… Populiariausia frazė, pasak tokių sąsagų gamintojos LaPienė design, „Iki mėnuli ir atgal…“, „Visada Tavo“, „Kol plaks širdis“, „Ilgai ir laimingai“…

Vis dėlto, išradingumui ribų nėra, todėl jei turite savo idėją – kūrėja ją drąsiai įgyvendins.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.