Kaip išsirinkti naują automobilį?

Rinktis naują automobilį – daugeliui maloni užduotis. Tiems, kurie žino net menkiausias detales apie savo svajonių automobilį, tereikia apsilankyti automobilių salone. Tačiau dalis būsimųjų vairuotojų (ypač planuojančių įsigyti pirmąjį automobilį), automobilių modelių gausoje greitai pasiklysta. Jei priklausote šiai pirkėjų grupei, jums bus naudingi patarimai kokiais kriterijais vadovaujantis dažniausiai pasirenkami nauji automobiliai.

Asmeninių poreikių įvertinimas

Tai, kokiems poreikiams bus skirtas automobilis, yra vienas svarbiausių kriterijų. Jei naujuoju automobiliu planuojate miesto keliais kasdien važiuoti į darbą, dairykitės tarp ekonominės klasės miesto automobilių. Tinkamų modelių galite rasti įvairių gamintojų pasiūloje. Tuo tarpu jei automobilis bus skirtas šeimos kelionėms į užmiestį, verčiau rinkitės erdvų visureigį, kuris įveiks net ir sunkiau pravažiuojamus kelius. Lietuvoje šiems poreikiams išpildyti itin populiarūs BMW visureigiai. Šie nauji automobiliai tinka tiek kasdieniam važiavimui miesto keliais, tiek išvykoms.

Saugumas

Svarstant apie automobilio modelį, spalvą, talpumą ir kitas savybes kartais pamirštamas bene svarbiausias ir privalomas automobilio įvertinimo kriterijus  – saugumas. Taip, visi nauji automobiliai yra saugūs ir prieš išleidžiant naują transporto priemonę į rinką, uoliai patikrinami. Tačiau kai kurie automobilių modeliai pasižymi papildomomis saugumą didinančiomis savybėmis. Rinkdamiesi skirkite didelį pliusą modeliui, kurio aprašyme yra paminėta elektroninė stabilumo kontrolė, ABS, traukos kontrolė ar aklosios zonos indikatorius.

Biudžetas

Ne itin malonus, tačiau neišvengiamas klausimas renkantis naują automobilį yra biudžetas. Apsvarstę savo poreikius ir išsirinkę kurios klasės ir gamintojo modeliai jums yra tinkamiausi, įvertinkite automobiliui planuojamą skirti biudžetą. Net ir nauji automobiliai pasižymi įvairiomis kainomis, kurių didelė dalis priklauso nuo komplektacijos. Tad jei jūsų svajonių automobilio kaina šiek tiek viršija galimybes, pabandykite rinktis tą patį modelį, tačiau su kita komplektacija. Žinoma, tokių svarbių savybių kaip saugumą didinančios funkcijos, nederėtų atsisakyti. Tačiau pavyzdžiui, jei net neketinate naudoti autopiloto funkcijos, galite drąsiai rinktis automobilį be jos.

Na, o pabaigai belieka priminti, kad net ir tvirtai nenusprendus prie kokio modelio automobilio vairo norite sėsti, galite drąsiai apsilankyti automobilių salone. Ten dirbantys specialistai konsultuoja ne tik automobilio pasirinkimo  klausimais, bet ir poreikiui esant suteikia išsamią informaciją dėl pirkimo išsimokėtinai. O juk kartais ieškant geriausio sprendimo tereikia profesionalaus patarimo.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.