Kada įsigyti naudotą automobilį naudingiau nei naują?

Įprasta manyti, kad naudotus automobilius dažniausiai perka tie, kuriems įsigyti naujos transporto priemonės tiesiai iš auto salono neleidžia galimybės. Taip, tai viena dažniausių priežasčių. Tačiau naudoti automobiliai kartais perkami ir visiškai kitais nei taupumas, sumetimais. Aptarkime kada naudingiau žvalgytis naudoto, o ne naujo automobilio.

Kai tai bus pirmasis automobilis

Nors vairuotojams – naujokams dažniausiai norisi sėsti prie naujo automobilio vairo, visgi transporto priemonę reikėtų rinktis vadovaujantis  ir praktiškumo kriterijumi. Pakankamai patirties ir įgūdžių neturintiems vairuotojams yra didesnė tikimybė patirti autoįvykį ar paprasčiausiai apgadinti  savo automobilį parkuojant. Žinoma, šiokias tokias išlaidų padengimo garantijas suteikia automobilių draudimo įmonės. Tačiau bet kuriuo atveju mažiau rūpesčių ir psichologinio diskomforto patiria tie vairuotojai, kurių ne nauji, bet naudoti automobiliai patenka į didesnį ar mažesnį autoįvykį.

Kai reikalingas automobilis darbui

Svarstant kuris sprendimas yra geresnis – naujas ar naudotas automobilis, pirmiausia atsižvelkite į tai, kam jis bus naudojamas. Kai automobilis bus skirtas tik darbui (ypač jei planuojama juo vežti įrankius, medžiagas ir pan.) naudingiau rinktis ilgaamžį, geros būklės naudotą automobilį. Darbo poreikiams naudojami automobiliai greičiau dėvisi, tad nauja transporto priemonė šiuo atveju nėra praktiškas variantas. Tuo tarpu naudoti automobiliai, perkami iš oficialių pardavėjų, dažnai būna labai geros būklės ir su garantija.

Kai tiksliai nežinote, kokio automobilio norite

Ne tokia ir reta situacija, kai pirkėjai tiksliai nežino net kokios markės automobilio nori. Tokiais atvejais įsigijus naują automobilį po kurio laiko gali paaiškėti, kad  vairuotojas norėjo visiškai kitokio vairavimo, komforto jausmo ir pan. Tad tiems, kurie nėra tvirtai apsisprendę, kad nori vairuoti tarkime  būtent BMW X8, geras sprendimas yra naudoti automobiliai. Įsigiję tą patį modelį už žymiai mažesnę kainą ir įsitikinę, kad šis automobilis idealiai jiems tinka, po kelių metų be jokios rizikos gali įsigyti tokį patį  naują automobilį.

Bet kuriuo atveju geras automobilis yra ne tas, kuris yra būtinai naujas, bet tas, kuris atitinka poreikius ir išpildo lūkesčius. O tai, kad šiandieninėje automobilių rinkoje galima  rasti puikios būklės naudotų automobilių, pritars kiekvienas, nors kartą domėjęsis naudotais automobiliais.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.