Baldų gamyba mažam miegamajam ir praktiški interjero patarimai

baldų gamybaĮrengti mažą miegamąjį nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Svarbiausia – atsižvelgti į laiko patikrintus sprendimus ir interjero specialistų patarimus. Individualių baldų gamyba geba realizuoti novatoriškiausius klientų sumanymus, todėl nebijokite eksperimentuoti. Be to, vienas didžiausių mažo miegamojo privalumų yra tai, kad norėdami pokyčių neturėsite išleisti daugybės pinigų.

Vienas svarbiausių jūsų darbų – išnešti iš miegamojo nereikalingus daiktus ir nenaudojamus baldus. Jei mažas kambarys bus užkrautas daiktais, jis atrodys dar labiau suspaustas ir apsunkintas. Pagalvokite apie miegamojo spalvas. Nors baldų gamyba atlieka esminį vaidmenį kuriant interjero sprendimus, nenuvertinkite spalvų galios. Jei norite sukurti iliuziją, kad patalpoje yra daugiau erdvės, rinkitės šviesius ir ryškius tonus. Jei patalpai norite suteikti daugiau gyvybės, rinkitės žaismingus raštus ar originalius dizaino sprendimus. Vienas novatoriškiausių sumanymų – miegamojo dažymas vertikaliomis dviejų spalvų linijomis. Minėtasis raštas vizualiai padidins patalpą, suteiks jai erdvės ir atvirumo.

Pagalvokite apie aksesuarus – paveikslai, dailūs šviestuvai, nuotraukų rėmeliai, spalvotos pagalvėlės ir kitos malonios smulkmenos patalpai suteiks naują veidą. Nepamirškite užuolaidų. Tiesa, mažos erdvės kambariui netinka sunkaus audinio dirbiniai. Geriausias sprendimas – lengvai krentančios dieninės užuolaidėlės. Jei mėgstate miegoti visiškoje tamsoje, pagalvokite apie žaliuzes. Ypatingo šarmo patalpai suteiksite pasirinkę medinę produkciją. Nepamirškite veidrodžių. Keli ilgi veidrodžiai atspindės šviesą ir suteiks kambariui daugiau erdvės.

Svarbiausias miegamojo akcentas – lova. Tiesa, jei lova bus per didelė, kambarys taps nefunkcionalus ir nepatogus. Jei lova bus maža, negalėsite gerai pailsėti, o pats miegamasis primins vaikų kambarį. Kitaip sakant, privalote pasirinkti optimaliausią lovos dydį, kuris neapkrautų kambario, tačiau leistų jums išsimiegoti. Individualių baldų gamyba įgyvendins visus jūsų reikalavimus. Visus kitus baldus dėstykite taip, kad šie netrukdytų laisvam judėjimui po kambarį. Įsitikinkite, kad miegamasis yra miegamasis, o ne darbo kambarys ar sandėliukas. Jei norite išnaudoti visą miegamojo erdvę, rinkitės praktiškus sprendimus arba daugiafunkcius baldus, pvz., sulankstomą stalą ar lovą, po kurią galima laikyti daiktų krepšį ir patalynę.

Svarbiausias interjero specialistų patarimas – miegamąjį naudokite tik miegui, t. y. atsisakykite pomėgio valgyti ant lovos, dirbti ar leisti laiką su draugais. Suteikdami šiai patalpai siaurą veiklos funkciją, ne tik išvengsite betvarkės, bet ir geriau pailsėsite. Jei miegamojo įrengimas jums vis dar kelia klausimų, nebijokite prašyti interjero specialistų pagalbos. Profesionalūs dizaineriai, įvertinę jūsų lūkesčius ir galimybes, padės sukurti jaukią ir funkcionalią poilsio zoną.

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.