Akių vokų pakėlimo plastinė operacija

Dažnai įvairios kūno ir veido plastikos procedūros tapatinamos su grožiu, estetika ir noru tiesiog patobulinti sau nepatinkančią kūno sritį. Tiesa, ši priežastis ir yra viena dažniausių, dėl ko atliekamos daugelis plastinių operacijų. Tačiau taip yra tikrai ne visada, nes kai kuriais atvejais plastinių procedūrų prireikia dėl kilusių sveikatos problemų ar siekiant sumažinti tam tikras sveikatai žalingas pasekmes.

Tokių operacijų yra išties nemažai ir tokiais atvejais šių plastinių operacijų net negalima vadinti tobulinimo operacijomis. Pavyzdžiui, moterys į plastikos chirurgus neretai kreipiasi prašydamos ne tik padidinti krūtinę, bet ir ją sumažinti. Turinčios itin didelio dydžio krūtis, moterys kenčia stuburo, nugaros skausmus, patiria diskomfortą nerasdamos tinkamų rūbų ir pan.

Kalbant apie veido sritį, tai tikriausiai viena iš tų sričių, kurioje plastinės operacijos daromos ne vien dėl estetikos. Daugelis kreipiasi dėl senų ar naujų randų šalinimo po patirtų traumų ar operacijų, dėl įgimtų apgamų ar netaisyklingos nosies pertvaros.

Kai kurios procedūros gali būti priskiriamos tiek estetikai, tiek ir sveikatai – tai, pavyzdžiui, akių vokų pakėlimas. Viršutiniai vokai operuojami dažniausiai vyresniame amžiuje, kuomet dėl amžiaus akies vokas stipriai užkrenta ant akies. Plastikos dėka norima ir patobulinti savo žvilgsnį, suteikti jam žvalumo, tačiau ši problema neretai sukelia sunkumų tinkamam matymui. Todėl besikreipiantys tai įvardija labiau ne kaip grožio klausimą, tačiau sieja su bloga savijauta ir diskomfortu.

Akių vokų pakėlimo operacija nesudėtinga, trunkanti vos iki 3 valandų, o po procedūros pacientas dar tą pačią dieną palieka gydymo įstaigą. Kartais šios operacijos pakanka vos vienos, o kartais operaciją tenka kartoti, atsiradus poreikiui. Praėjus maždaug 5 dienoms po operacijos yra išimami siūlai ir įvertinamas rezultatas.

 

 

 

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.